Stručně o obci Svrabov

Vesnička Svrabov patří do dřívějšího okresu Tábor a náleží pod Jihočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je okresní město Tábor, od něhož leží vzdušnou čarou severozápadně zhruba 3,5 km. Osídlení této malé vesničky dosahuje zhruba počtu 60 obyvatel. Svrabov se dále dělí na dvě části, konkrétně jsou to Hejlov a Svrabov. Část obce - kdysi samostatná vesnice -  Hejlov leží asi 600 m od středu Svrabova východně. V současné době jsou v Hejlově registrovány pouze 3 poštovní adresy. Nejbližší vlakové zastávky jsou Nasavrky a Balkova Lhota. V obci je zavedena též autobusová doprava - linka Tábor-Radkov-Borotín-Jistebnice.
Svrabov leží v průměrné výšce 479 metrů nad mořem. Celková katastrální plocha obce je 373 ha, z toho orná půda zabírá sedmdesátsedm procent.Důležité odkazy

Novinky na úřední desce

1-6 | 7-8 |
Darovací smlouvy 2021 - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Svrabov

Informace o hospodaření obce Svrabov

V souladu se zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, zveřejňuje Obec Svrabov na svých internetových stránkách, v sekci Rozpočet, vybrané dokumenty k finančnímu hospodaření obce Svrabov. Jedná se o: - Rozpočet obce Svrabov - Střednědobý výhled rozpočtu obce Svrabov - Výkazy plnění rozpočtu Fin 2-12 obce Svrabov - Úpravy rozpočtu obce Svrabov - Závěrečný účet obce Svrabov Zároveň je do těchto dokumentů možno nahlédnout v listinné podobě na Obecním úřadě ve Svrabově v úředních hodinách.


Aktuality

24. zasedání Zastupitelstva Jihočeského kraje
V příloze nalezete pozvánka na 24.zasedání Zastupitelstv Jihočeského kraje, které se koná ve čtvrtek 9.února 2023 od 10:00 hod.
více
LETÁKY PREVENCE OD PČR
V příloze naleznete letáky vytvořené PČR pro zamezení kyberkriminality.
více
Nová zelená úsporám
V příloze naleznete leták s podrobnějšími informacemi k možnosti čerpání dotace.
více
schválený střednědobý výhled rozpočtu
V příloze naleznete schválený střednědobý výhled rozpočtu obce Svrabov na roky 2024-2026.
více
SCHVÁLENÝ ROZPOČET OBCE SVRABOV NA ROK 2023
V příloze naleznete upravený scvhálený rozpočet obce Svrabov na rok 2023 - závazné ukazatele a schválený rozpis rozpočtu roku 2023.
více
Rozpočet Svazku obcí mikroregionu Táborsko na rok 2023
více